Autor portalu

Informacje na temat portalu "II wojna światowa"


Nazywam się Mateusz Łabuz i redaguję serwis "II wojna światowa" od 2005 roku. W ciągu kilkunastu lat prac portal wielokrotnie zmieniał szatę graficzną. Aktualny layout został przygotowany przez Rafała Rostkowskiego z SohoStudio. Wcześniejsza wersja grafiki została stworzona przez Adama Kowalskiego w ramach współpracy z serwisem CodJumper.

Jestem absolwentem kierunków prawo i administracja na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz filologii angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Historią zajmuję się hobbystycznie, głównie za pośrednictwem portalu oraz w ramach cyklicznych publikacji w licznych mediach historycznych. Większość wolnego czasu poświęcam na sport, głównie jako zawodnik AZS-u UJ w siatkówce plażowej. Zaczytuję się także w skandynawskich kryminałach.

Chciałbym złożyć serdeczne podziękowania Czytelnikom, którzy przyczyniają się do rozbudowy portalu oraz dokonywanych w nim zmian. Dzięki zaangażowaniu obu stron mamy możliwość wspólnego odkrywania historii i upamiętniania ofiar największego konfliktu zbrojnego w dziejach ludzkości. Państwa uwagi są także przyczynkiem do szerszej debaty historycznej prowadzącej do przedstawiania historii w możliwie najbardziej obiektywny sposób. Dziękując za dotychczasową pomoc, zachęcam do dalszego kontaktu oraz zgłaszania uwag dotyczących bieżącego funkcjonowania portalu.


E-MAIL: mateuszlabuz@gmail.com
ADRES: Mateusz Łabuz, ul. Wietora 8/20, 31-067 Kraków
TELEFON: 508291950
FANPAGE WITRYNY: Szlaki Historii


Polecamy


Patronat


Recenzje