"Na krańce świata" - konkurs książkowy z Wydawnictwem Znak

Do wygrania dwie nowości książkowe autorstwa Normana Daviesa


Na rynku książkowym ukazała się nowa publikacja doskonale znanego brytyjskiego historyka Normana Daviesa. Pisarz przez lata blisko związał się z Polską, wielokrotnie pisząc o jej przeszłości. Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Znak przygotowaliśmy dla Państwa konkurs, w którym można wygrać dwa egzemplarze opracowania!

Wraz z naszym partnerem Wydawnictwem Znak przygotowaliśmy dla Państwa mikołajkowy konkurs, dzięki któremu dwoje naszych czytelników będzie miało okazję przeczytać nową publikację autora "Powstania 44'". Należy przede wszystkim śledzić nasz fanpage na Facebooku, gdzie będziemy publikować kolejne posty poświęcone książce. W każdym z nich zadamy Czytelnikom proste pytanie. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy na nie odpowiedzieć i udostępnić którykolwiek z naszych postów dotyczących konkursu. Zachęcamy do zabawy, warto sprawić sobie mikołajkowy prezent!

PIERWSZY LINK UMOŻLIWIAJĄCY WZIĘCIE UDZIAŁU W KONKURSIE - KLIKNIJ!

W losowaniu nagród udział wezmą wszyscy, którzy skomentują odpowiednie posty na Facebooku oraz udostępnią jeden z naszych postów poświęconych konkursowi. Portal "II wojna światowa" odpowiada za przeprowadzenie losowania oraz publikację wyników konkursu. Z wylosowanymi zwycięzcami skontaktujemy się za pośrednictwem Facebooka. W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 24 godzin od wysłania wiadomości wylosowani zwycięzcy zostaną zastąpieni kolejnymi wylosowanymi osobami. Książki zostaną przesłane bezpośrednio z Wydawnictwa Znak. Dziękujemy partnerom serwisu "II wojna światowa" za przygotowanie nagród. Konkurs trwać będzie do 6 grudnia 2017 roku.Polecamy


Patronat


Recenzje