"W świecie filmów" - konkurs z Bahama Films
Do wygrania zestawy nagródJuż niedługo na ekrany kin trafi z dawna wyczekiwany film Christophera Nolana "Dunkierka". Przełomowy obraz opowie historię jednej z największych ewakuacji w dziejach ludzkości. Operacja "Dynamo" zakończyła się sukcesem, umożliwiając aliantom kontynuowanie walki przeciwko Państwom Osi.
Wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy dla Państwa konkurs, którym zapoczątkujemy serię wakacyjnych zabaw dla Czytelników portalu "II wojna światowa". Warto śledzić nasz fanpage na Facebooku, gdzie będziemy publikować kolejne atrakcyjne konkursy. Tymczasem we współpracy z Bahama Films oraz Wydawnictwem RM prezentujemy pierwszy z nich. Do wygrania dwie książki "Dunkierka", których autorem jest Joshua Levine oraz dwa vouchery uprawniające do 200-złotowej zniżki na warsztaty "Scenopisarstwo dla początkujących". Więcej informacji na temat warsztatów znajdą Państwo na stronie organizatora. Tymczasem, żeby wziąć udział w konkursie wystarczy udostępnić którykolwiek z postów informujących o zabawie na Facebooku lub odpowiedzieć na proste pytanie.

Kiedy odbędzie się premiera filmu "Dunkierka" w reżyserii Nolana?

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres mailowy: konkurs2wojna@gmail.com wraz z imieniem i nazwiskiem oraz adresem zgłaszającego. Zastrzegamy możliwość publikacji imienia i nazwiska zwycięzców konkursu.
W losowaniu nagród udział wezmą wszyscy, którzy prześlą do nas poprawne odpowiedzi lub udostępnią na Facebooku nasz post. Pamiętajcie, że odpowiadając na pytanie i udostępniając post dwukrotnie zwiększacie szanse na zwycięstwo! Dziękujemy partnerom serwisu "II wojna światowa" za przygotowanie nagród. Konkurs trwać będzie do 5 lipca 2017 roku.Polecamy


Patronat


Recenzje